Van Analiz Haber
Van Analiz Haber
İMH başkanı Özden; Kudüs imanımızın bir gereğidir.
7 Aralık 2017
İMH başkanı Özden; Kudüs imanımızın bir gereğidir.

insan ve medeniyet hareketi başkanı kemal özden ile ilgili görsel sonucu

İnsan ve Medeniyet Hareketi Başkanı Kemal Özden’in Kudüs açıklaması İnsan ve Medeniyet Hareketi (İMH)Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Özden, ABD’nin büyükelçiliğini Kudüs’e taşıması ve İsrail’in başkenti ilan edilmesi girişimine dair bir açıklama yaptı.

ABD Başkanı Donald Trump, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ile yaptığı telefon görüşmesinde, ABD’nin Tel Aviv’deki büyükelçiliğini Kudüs’e taşıma niyetinde olduğunu söylemesinin ardından tüm islam aleminden Trump’a tepkiler yağdı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan,’Kudüs Müslümanların kırmızı çizgisidir’diyerek tavrını ortaya koydu.

İnsan ve Medeniyet Hareketi (İMH)Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Özden, ABD’nin büyükelçiliğini Kudüs’e taşıması ve İsrail’in başkenti ilan edilmesine dair bir açıklama yaptı. Son bir yerimiz olsa gidilecek orası Kudüs olsun diyerek sözlerine başlayan Kemal Özden, “İnsan sevdiği ile imtihan olur bizler de Kudüs ile imtihan oluyoruz. Kutsal topraklarımıza musallat olan Trump ve avanesi güçlü oldukları zannına kapılarak böyle bir cürette bulunabilirler. Geçici olarak bu beldeleri işgal etmiş olabilirsiniz ama bu belde tekrar özgürlüğüne kavuşacak ve diyar-ı İslam olacak” dedi.

. #UmudunBaşkentiKudüs  #KudüseSahipÇık

http://www.haberekibi.com/ozel-haber/insan-ve-medeniyet-hareketi-baskani-kemal-ozden-in-kudus-aciklamasi-h19039.html

haberekibi.com


HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yukarı Geri Ana Sayfa