Van Analiz Haber
Van Analiz Haber
Katil PKK’nın, zalim IŞİD’in ve hain Feto’nun oyunlarını bozmaya çağırıyoruz.
21 Ağustos 2016
Katil PKK’nın, zalim IŞİD’in ve hain Feto’nun  oyunlarını bozmaya çağırıyoruz.

cumartesi günü Van’da yaşanan terör hadiselerine bir tepki olarak yürüyüş tertipleyen Darbeye ve Teröre Hayır! platforma bir basın açıklaması yaparak Gaziantep’te yaşanan katliamı tel’in etti. basın açıklamasının tam metnini değerli okuyucularımızın takdirine  sunuyoruz.

Ayrıca Darbeye ve Teröre Hayır! platformu yarın(22 Ağustos pazartesi) ikindi namazı sonrası Hz Ömer camii parkında kitlesel bir basın açıklaması yapacağını da duyurdu.

 

 

BASINA VE KAMUOYUNA

 

Feto terör örgütünün ülkemize yaşattırdığı ihanet darbesinden sonra, terör eylemlerine her gün bir yenisi ekleniyor. Ülkemizin istikrar ve huzurunu kabullenemeyen iç ve dış mihraklar hain emellerine ulaşmak için her türlü eylem ve girişimden geri kalmamaktalar. Yeryüzünün jandarmalığına soyunan ve Afganistan ve Irak’ta milyonlarca Müslümanın kanına ve ırzına tecavüzde bulunan katil ABD ve yardakçısı Avrupa birliği, İslam dünyası üzerindeki hain emellerinden vazgeçmemişlerdir. İslam düşmanı bu katil şebekeler yerli taşeronları olan PKK, PYD, FETO ve IŞİD’i kullanarak her türlü terör eylemini ülkemize yaşattırmaktadırlar.

Van’da, Bitlis’te,  Elazığ’da ve son olarak  Gaziantep’te bir düğün törenine yapılan bu terör saldırısı da göstermiştir ki insanlıktan nasip almamış bu zalim ve katiller güruhu gözü dönmüş bir şekilde çoluk çocuk, kadın erkek ayırımı yapmadan herkesi katletme cüretinde bulunmuştur. Bunun ve bunların failleri ister PKK olsun, ister IŞİD olsun  ister başka bir güç olsun bu alçak ve hainleri lanetle kınıyoruz. Allah’ın gazabına ve insanlığın nefretine havale ediyoruz.

Gaziantep’in merkez Şahinbey ilçesinde bir mahalle düğününe düzenlenen bu  terör saldırısında en az 50 kişi hayatını kaybetti, 94 kişi yaralandı. Bu bombalı  saldırı sonucu hayatına kaybeden tüm kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyor, yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Yaralılara da Allah’tan acil şifalar diliyoruz.

Terörünün insanlığı hedef aldığını din dil ırk ayırmaksızın herkesi öldürmeye kast ettiğin, kaos ve kargaşayı tırmandırmayı arzuladığını biliyoruz.  Amaç sadece ölümler değil aynı zamanda büyük karamsarlıklar,  tedirginlikler, istikrarsızlık kan ve göz yaşıdır.  Bu katil şer şebekelerine karşı tüm insanlığın birlik ve beraberlik göstermesi,  her türlü grup ve fırkanın bu zalimlere karşı yek vücut olması gerekmektedir. Burada insiyatif almak isteyen herkese ve her kesime şu çağrıda bulunuyoruz:

  • Gelin ülkemizi terör belasına karşı hep beraber koruyalım. Katil PKK’nın, zalim IŞİD’in ve hain Feto’nun tüm oyunlarını hep beraber bozalım.
  • Ölenin, öldürenin Kürt,Türk yada Arap olması fark etmiyor. Gelin ümmet olarak tüm unsurlarımızla bu zulmün karşısında saf tutalım.
  • Gelin halk olarak, insanlık olarak bu şer odaklarına hep beraber dur diyelim.

Ve Burada insanım diyen herkesi birlik olmaya çağırıyoruz. Terörün seni beni iyisi kötüsü yoktur. Herkesi, her kesimi teröre karşı birleşmeye  insiyatif  almaya çağırıyoruz.

Ve ayrıca burada tüm kamuoyunun huzurunda bu terör örgütlerine şu çağrıda bulunmak istiyoruz;

Ey PKK! İnsanlığı, Kürt halkını öldürerek bu topluma barış ve huzur mu getirmek istiyorsun. Hendekler kazarak bu topluma özgürlük mü vaad ediyorsun. Kürt halkı olarak diyoruz ki, bu yaptıklarınız ancak taşeronluktur, zalimliktir. Silahların gölgesinde bu ülkeye, Kürdistan’a huzur ve istikrar asla gelmeyecektir. Ve bu şekilde Kürt halkı asla sizin yanınızda yer almayacaktır.

 

Ey IŞİD! Yaptıklarınız Evangelist Bush’un İslam dünyasında yaşattırdığı zulüm ve katliamdan farksız. Din adına insanları katlediyor, ahkam kesiyorsunuz. Kıyamet çağrısı yapıyoraücvsunuz. Biliniz ki öldürdüğünüz her kadın ve çocukla  aslında tüm insanlığı katletmiş  oldunuz.  Bu zalimlikleri, Müslümanlara bu ihaneti ne zaman bırakacaksınız. Unutmayınız ki! İlahi mahşerde mazlumların iki eli yakanızda olacaktır.

Sizlere çağrımız şudur ki eli kanlı ABD ve uşaklarına  artık hizmet etmeyi bırakın. Eğer bu zulmü ve istibdadı terk etmezseniz  mazlumların kan ve göz yaşları elbette sizi boğacaktır.

Ey insanlar Karamsarlığı kapılmayın, umutlarınızı yetirmeyin,

Kuşanın vakarınızı, adalet ve insanlığınızı,

Ey Türkiye halkları birlik ve beraberliğinizden ödün vermeyin,

Ey inananlar gelin ümmet olalım, bir olalım,  birlik olalım,  zalime ve teröre hep beraber dur diyelim.

DARBEYE VE TERÖRE HAYIR PLATFORMU

pp


Katil PKK’nın, zalim IŞİD’in ve hain Feto’nun oyunlarını bozmaya çağırıyoruz. Yazısına 1 Yorum Yapıldı

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yukarı Geri Ana Sayfa