Van Analiz Haber
Van Analiz Haber
Namaz kılmamanın pişmanlığı yaşadım
17 Kasım 2016
Namaz kılmamanın pişmanlığı yaşadım

Abdülkerim Durmaz: Namaz kılmamanın pişmanlığı yaşadım

Eski futbolcu ve spor yorumcusu Abdülkerim Durmaz, katıldığı programda eski yaşantısı aklına gelince gözyaşlarına hakim olamadı. 38 yaşından sonra İslam’ı ön planda tutan bir hayat tercih ettiğini belirten Durmaz, “Ondan önceki yaşantımı yaşanmamış kabul ediyorum” dedi.

Yeni Şafak
Fenerbahçeli eski futbolcu ve spor yorumcusu Abdülkerim Durmaz, TV 8’de katıldığı bir programda duygu dolu anlar yaşadı.

Eski görüntülerini izlerken eski yaşantısı aklına gelen Abdülkerim Durmaz, 38 yaşından önceki yaşamında pek de masum bir hayat sürmediğini belirtirken, 38’den sonra İslam’ı ön planda tutan bir hayat tercih ettiğini söyledi. “Ondan önceki hayatımı yaşanmamış kabul ediyorum” diyen Durmaz’ın sözleri seyirciler tarafından büyük alkış alırken, 56 yaşındaki yorumcu gözyaşlarına hakim olamadı.

İşte o anlar;

'38 yaşına kadar namaz kılmamanın pişmanlığını yaşadım'
Internet Haber Merkezi / Yeni Şafak

’38 yaşına kadar namaz kılmamanın pişmanlığını yaşadım’

Eski Fenerbahçeli futbolcu ve spor yorumcusu Abdülkerim Durmaz, TV 8’de yayınlanan 3 Adam programında gözyaşlarına hakim olamadı. Eski görüntülerini izlerken, eski yaşantısı aklına gelen sevilen yorumcu gözyaşlarına hakim olamadı.


HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yukarı Geri Ana Sayfa