Van Analiz Haber
Van Analiz Haber
Yer: Irak, Bahane: DAEŞ, Ölenler: Müslüman
19 Ekim 2016
Yer: Irak, Bahane: DAEŞ, Ölenler: Müslüman

Avrupa zalimleri ve Asya münafıkları ittifakının bedelini Müslümanlar ödüyor: Yer: Irak Bahane: DAEŞ Ölenler: Müslüman Görüşme yapan: 20 Batı ülkesi

Terörü, taşeron örgütler ve işbirlikçi Asya münafıkları eliyle İslam Coğrafyasına getiren, sonrasında ise kurtarıcı rolüne bürünen Avrupa kâfirleri Musul’u DAEŞ’ten kurtarma operasyonunu görüşecek. Masada kukla Irak yönetimi yer almayacak!

Avrupa zalimleri ve Asya münafıkları ittifakının bedelini Müslümanlar ödüyor: Yer: Irak Bahane: DAEŞ Ölenler: Müslüman Görüşme yapan: 20 Batı ülkesiTaşeron örgütlerle bölgeyi terörize ederek, Asya münafığı yerli işbirlikçilerine “Gel kurtarıcımız ol” dedirten Batı, Musul’u kurtarma operasyonunun görüşmek için Paris’te bir araya gelecek. Fransa’nın Musul’a yönelik operasyonla ilgili 25 Ekim’de Paris’te düzenleyeceği toplantıya, DAEŞ karşıtı koalisyondaki 13 Batı ülkesi katılacak. Fransa Savunma Bakanı Jean-Yvez Le Drian’ın ev sahipliğinde, 25 Ekim’de Paris’te düzenlenecek uluslararası toplantıda Musul’u DAEŞ’ten kurtarma operasyonu görüşülecek. Fransa Savunma Bakanlığı kaynakları, basına yaptıkları açıklamada, bu toplantıda, ortak operasyonla ilgili durum değerlendirmesinde bulunulacağını bildirdi. Kaynaklar, toplantıda Musul’daki savaşçıların Rakka’ya taşınmasının önlenmesinin de ele alınacağını belirtti. Toplantıya DAEŞ karşıtı koalisyondaki Batı ülkelerinin savunma bakanları katılacak. Bu ülkeler; ABD, Fransa, Büyük Britanya, Kanada, Avustralya, Almanya, Belçika, Hollanda, İtalya, İspanya, Norveç, Danimarka ve Yeni Zelanda. DAEŞ karşıtı koalisyonda 60’a yakın ülke bulunuyor.

Önce terör ihraç ediyorlar, sonra gelip ‘kurtarıyorlar’

Geçmişte kukla merkezi yönetimler eliyle bölgede ağırlığını hissettiren Emperyalist Batı, 2000’li yılların başında taktik değiştirdi. Kukla da olsa güçlü merkezi yönetimler istemeyen Batı, taşeron terör örgütleri eliyle İslam Coğrafya’sına terör ihraç ederek bölgede kaos çıkarmayı hedefliyor. Ortaya çıkan kaosun ardından kendilerine göre yeni bir düzen kurmayı hedefleyen Batı’nın bu kaos planında kaybeden sadece Müslümanlar oluyor. 2003’teki Irak işgali ve sonrasında ortaya çıkan kaos ortamında yaklaşık 1,5 milyon Müslüman öldü. Suriye’de de 2011’den beri yaklaşık 500 bine yakın Müslümanın öldüğü belirtiliyor.

diriliş postası


HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yukarı Geri Ana Sayfa